Kompleksowe dostawy rekonstruowanych kolejek linowych

W dziedzinie eksploatacji stałych siodełkowych kolejek linowych jesteśmy przygotowani do spełnienia wymagań klienta, tzn. do wyboru urządzenia odpowiadającego danym warunkom terenowym, opracowanie oferty cenowej ewent. dokumentacji do celów urzędowych włącznie z planem czasowym i kosztorysowym.

W razie stałego zainteresowania jesteśmy dalej przygotowani do zapewnienia demontażu całego urządzenia, zadokumentowania jego stanu oraz jego transportu do Chrudimi, gdzie po dokładnym przeglądzie przeprowadzimy kompletną rekonstrukcję włącznie z wyjściowymi badaniami defektoskopicznymi wszystkich ważnych części kolejki linowej.

Nasz dział projektowo - konstrukcyjny równocześnie opracuje dokumentację potrzebną do umieszczenia kolejki w nowym miejscu z aplikacją ewentualnych nowych wymagań. (naprz. zastosowanie stacji pośredniej, zmiana parametrów wydajnościowych, zmiany w prowadzeniu liny itp.). Równocześnie opracuje także dokumentację konstrukcyjną wszystkich zmian.

Montaż kolejki linowej w nowym miejscu, wyregulowanie, uruchomienie i przeprowadzenie danych prób z udziałem uprawnionej osoby zapewnimy w następnej fazie.

Na podstawie umowy możemy ewentualnie brać udział także w budowach tak nowych jak i rekonstruowanych urządzeń innych dostawców poprzez nasze możliwości projekcyjne i techniczne.