:: O NASZEJ FIRMIE ::


Nasza firma powstała z pasji do narciarstwa.
Zaczęło się od serwisu narciarskiego, założonego w 1986 roku

przez seniora rodziny - inżyniera zakochanego w narciarstwie zjazdowym.

 - 1996 - powstaje firma NOBLES. Kontynuujemy dotychczasową działalność serwisową, rozszerzoną o profesjonalny sklep narciarski i komis ze sprzętem używanym, pozyskiwanym od naszych klientów.

 - 1999 - otwieramy pierwszą wypożyczalnię nart.

 - 1999 - nawiązujemy współpracę z konstruktorem i producentem małych, przenośnych wyciągów narciarskich typu
LPVE, inż. Janem Mikeską z Frenstatu w Czechach. Jako wyłączni przedstawiciele handlowi tego przedsiębiorstwa na terenie Polski zajmujemy się sprzedażą i serwisem wyciągów LPVE. Dzięki naszej ścisłej współpracy firma B&J Mikeska uzyskała pozytywną decyzję Transportowego Dozoru Technicznego zezwalającą na produkcję i dostawę wyciągów narciarskich do Polski.

 Siedmioletnie doświadczenie w sprzedaży małych wyciągów narciarskich i gruntowne poznanie potrzeb polskich ośrodków sportów zimowych zaowocowało rozszerzeniem naszej oferty.

 - 2006 (czerwiec) - podpisujemy umowę przedstawicielską (wyłączna reprezentacja na terenie Polski) z kolejną czeską spółką -
Michalek s.r.o z Chrudimia.
Firma Michalek s.r.o jest czołowym, dynamicznie się rozwijającym czeskim producentem stacjonarnych wyciągów narciarskich, oferuje również kompleksowe dostawy rekonstruowanych koleji linowych. W najbliższym czasie firma planuje rozszerzenie oferty wyciągów i rozpoczyna prace nad projektem kolejki linowej własnej konstrukcji.

Dwudziestoletnie doświadczenie w branży, posiadane zaplecze techniczne i marketingowe oraz duża sprawność gospodarcza, to atuty gwarantujące, że będziecie Państwo obsłużeni w pełni profesjonalnie. Mamy nadzieje, że już wkrótce dołączycie Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

 

kliknij i wyślij pocztę kliknij i wyślij pocztę