SMI pokrywa świat

Do strony głównej Armatki śnieżne SMI lance śnieżne systemu woda-powietrze akcesoria do sztucznego naśnieżania giełda sprzętu z drugiej ręki wysokotemperaturowy nukleator do produkcji sztucznego śniegu Podstawowe informacje o sztucznym naśnieżaniu galeria fotografii z kraju i ze świata


SMI SNOWMAKERS
lider na rynku sztucznego naśnieżania

Spółka Snow Machines, Inc. powstała w 1974 r. w Michigan (Stany Zjednoczone). Firma produkuje urządzenia do sztucznego naśnieżania oraz świadczy wszechstronne specjalistyczne usługi w tej dziedzinie. Produkty Snowmakres Inc. to najwyższa jakość, wysoka wydajność i oszczędny pobór energii. Specjalnością spółki jest kompleksowe naśnieżanie ośrodków narciarskich na całym świecie.

SMI prowadzi działalność projektową, modernizuje oraz wykonuje instalacje lub dowolne elementy systemu sztucznego naśnieżania. Dzięki doświadczeniu i produktom najwyższej klasy, spółka wyznacza światowe kierunki rozwoju w dziedzinie produkcji sztucznego śniegu.


SMI oferuje szereg produktów i usług - od prostych rozwiązań aż po w pełni zautomatyzowane systemy.  Firma modernizuje istniejące systemy sztucznego naśnieżania i prowadzi fachowe doradztwo, między innymi w zakresie doboru optymalnej technologii dla indywidualnych rozwiązań. Rozwiązania techniczne oferowane przez SMI kładą główny nacisk na maksymalną wydajność i ochronę środowiska.

Wśród wyrobów oferowanym przez SMI znajdują się armatki śnieżne, rurociągi, hydranty, stacje pomp i pełne wyposażenie elektryczne. Posiadamy w stałej sprzedaży armatki śnieżne typu Wizzard i PoleCat. Modele Super, Standard i Kid produkujemy zarówno w systemie wielodyszowym Wizzard, jak i w systemie z małą ilością dysz PoleCat. Nasze armatki śnieżne oferujemy w dwóch wersjach: mobilnej (na specjalnym wózku) i stałej (na wieży) z kompresorem lub bez. Stopień automatyzacji w systemach sterowania dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Prócz armatek oferujemy także lance śnieżne Airstick z kompresorem lub możliwością podłączenia do zbiorczej instalacji wodno-powietrznej. Hitem firmy są lance Snowstick, które produkują sztuczny śnieg bez udziału energii elektrycznej i sprężonego powietrza.


Nasze wyroby są ekonomiczne, łatwe w obsłudze, mają wysoką wydajność, a tworzą je najlepsi specjaliści w branży.

 *   *   *

Interesy Snow Machines Inc. w Polsce reprezentuje od roku 2006 P.H.U. Nobles Elżbieta Szmidla

P.H.U. NOBLES Elżbieta Szmidla
ul. Wolności 30
58-160 Świebodzice
tel.: 0048 74 664 0252
tel. kom. 0048 503 075 468


Napisz do nas:
nobles@nobles.pl


Do strony głównej Armatki śnieżne SMI Lance śnieżne systemu woda-powietrze Akcesoria do sztucznego naśnieżnia giełda sprzętu z drugiej ręki wysokotemperaturowy nukleator do produkcji sztucznego śniegu Podstawowe informacje o sztucznym naśnieżaniu galeria fotografii z kraju i ze świata